Caută

50.00 Dollar US$ Negociaza pretul
Afacere online (franciză)

Munca la domiciliu
Anunt adaugat cu 3 luni în urmă
18 vizualizari

Salveaza la favorite

Descriere

Obține un venit suplimentar dezvoltând o afacere online, de acasă. Nu e nevoie să renunți la jobul actual! Când faci afacerea? Când poți, când ai timp și când ai chef! Fără obligația de a cumpăra ceva, de a vinde și de a umbla cu sacoșa de produse pe la ușile altora. Întreabă-mă cum!

Caracteristici

Stare: Nou
Tranzactie: Vinde

    Detalii

  • Angajator/Caut loc munca
    Caut sa angajez
  • Cerinte
    Operare internet, activitate de marketing (publicitate). Fără vânzări, fără obligativitatea de a cumpăra produse, fără target lunar.
  • Responsabilitati
    Fiecare partener iși stabilește programul de lucru (se lucrează de acasă), precum si veniturile pe care doreste sa si le genereze. Firma nu impune nimic nimanui
  • Ce oferim / Bonusuri
    7 tipuri de bonus (4 de tip activ, 3 de tip pasiv, crescatoare, luna de luna), plata se efectueaza in fiecare zi de joi. Ca ordin de mărime, în medie, un partener ajunge, după 1 an de activitate, să câștige cca 1.500 - 2.000 usd lunar. Însă fac precizarea că, în perioada de început, veniturile sunt mici. Ele cresc în timp, apoi, in mod constant, la sute, chiar mii de dolari lunar. Totul depinde de implicarea în activitate a fiecărui partener.
  • Tip job
    Freelancer
  • Experienta
    6 -12 luni
  • Limbi vorbite
    Engieza
  • Nivel vorbire
    Incepator
  • Studii
    Absolvent liceu
  • Salariu brut pe luna
    nu exista un salari, e vorba de o afacere personala in care fiecare câșigă atât cât își propune, firma parteneră nu limitează veniurile
  • Dispus la deplasare
    In oras
  • Nume companie
    LiveGood / SUA (producator de suplimente nutritive)
  • Alte cerinte/detalii
    persoane cu gandire pozitivă, dornice de a-si dezvolta afacerea proprie, de a munci pentru ele, nu pentru alti angajatori

Profilul utilizatorului Adrian Mihai

Adrian Mihai
Adrian Mihai Pe site de 3+ luni Ultima data online cu 3 luni în urmă
Descriere vanzator Inginer electronist, actualmente pensionar, partener afiliat al firmei LiveGood (SUA)
0722665778
Cornetu, Ilfov, Romania

Contact Adrian Mihai (vanzator)

    Trebuie sa te inregistrezi sau sa intri in cont pentru a contacta acest vanzator.
    Pentru a proteja vanzatorul, este posibil să verificăm mesajul înainte de a fi redirecționat către acesta și, dacă este necesar, să îl blocăm.

    Comentarii

    Nu s-au adăugat încă comentarii, fii primul care comentează acest anunț!

    Detalii vanzator Detalii

    1 anunturi active
    Vanzator privat
    Pe site de 3+ luni
    Ultima data online cu 3 luni în urmă
    Contact Toate anunturile

    Locația anunțului

    44.3433652, 25.9424094

    Cumpara/vinde în siguranță!

    Nu plătiți niciodată un depozit într-un cont bancar până când nu ați întâlnit vânzătorul, sau ati semnat un contract de cumpărare. Niciun agent de publicitate privat serios nu solicită o plată în avans înainte de a vă întâlni. Primirea unui e-mail cu un ID scanat nu înseamnă că ați identificat expeditorul. Faci asta pe loc, când semnati un contract de cumpărare.
    50.00 Dollar US$ Negociaza pretul Afacere online (franciză) de Adrian Mihai